Informacje dodatkowe
| Dostępność | 7 dni |
|---|---|
| Producent | Azzardo |
| Doszczelnienie | IP20 |
| Kierunek stylu | Nowoczesny |
| Klasa energetyczna | 5 |
| Kolor | Biały, Czarny, Czarny/złoty |
| Materiał | Aluminium |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymiary | wys. 37cm, szer.20m, śr. 5,5cm |
| Rodzaj żarówki | 1x35W GU10 |
| Typ lampy | Lampa techniczna |
| Żarówka | Nie |
| Alternatywne źródło światła | 1×4, 3W LED GU10 |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |



















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.