Informacje dodatkowe
| Producent | Leds C4 |
|---|---|
| Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Dostępność | 6-8 tyg |
| Doszczelnienie | IP20 |
| Kolor | Czarny, Czarny / złote zaczepy przy kloszu, Kamienna szarość |
| Kształt | Podłużny |
| Materiał | Stal |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymiary | wys.280cm, szer.18cm, wys. klosza 18cm |
| Projekt | Nahtrang Studio |
| Rodzaj żarówki | 1x 23W E27 |
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Żarówka | Nie |
| Alternatywne źródło światła | 1x 10W LED E27 |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |






















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.