Informacje dodatkowe
| Producent | Azzardo |
|---|---|
| Typ lampy | Kinkiet |
| Kolor | Czarny mat, Chrom, Złoty błyszczący |
| Materiał | Aluminium |
| Wymiary | szer. 16,5cm, wys. 30cm, gł. 11,5cm |
| Rodzaj żarówki | 12W LED CCT |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | 3000K-4000K-6000K przełącznik CCT switch |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |


















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.