Opis
Lampa do wbudowania POLKA z charakterystycznym elementem dekoracyjnym przywołującym styl vintage idealnie wkomponuje się we wysokich kamienicznych wnętrzach ustrojonych w sztukaterie.
Zobacz inne produkty od Ideal Lux
105,00 zł
POLKA to reflektor do wbudowania z chromowaną metalową ramą. Zewnętrzny element dekoracyjny z tynku z wykończeniem oksydowanym, mosiężnym lub białym matowym.
Lampa do wbudowania POLKA z charakterystycznym elementem dekoracyjnym przywołującym styl vintage idealnie wkomponuje się we wysokich kamienicznych wnętrzach ustrojonych w sztukaterie.
Zobacz inne produkty od Ideal Lux
| Producent | Ideal Lux |
|---|---|
| Typ lampy | Lampa do wbudowania |
| Wyprodukowano w | Włochy |
| Dostępność | 4 tyg |
| Doszczelnienie | IP20 |
| Kierunek stylu | Klasyczny |
| Kolor | Biały mat, Mosiężny, Oksydowany |
| Materiał | Metal |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Rodzaj żarówki | 1x 50W GU10 |
| Żarówka | Nie |
| Alternatywne źródło światła | 1x 4,3W LED Gu10 |
| Wymiary | śr. 14cm, |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.