Opis
Świeże spojrzenie na oświetlenie Twojego wnętrza. Luźno zwisająca forma i metalowy klosz, który można podwiesić, by świecił jak reflektor. Świetnie sprawdzi się w klimatycznych wnętrzach, gdzie będzie stanowić modny akcent.
1285,00 zł
Industrialna w klimacie minimalizmu i luźnej formy zwisającej z sufitu. Dostępna w dwóch kolorach białym i czarnym oraz w wielu konfiguracjach: jedno-, dwu-, cztero- i sześciopunktowa.
Świeże spojrzenie na oświetlenie Twojego wnętrza. Luźno zwisająca forma i metalowy klosz, który można podwiesić, by świecił jak reflektor. Świetnie sprawdzi się w klimatycznych wnętrzach, gdzie będzie stanowić modny akcent.
| Producent | Customform |
|---|---|
| Wyprodukowano w | Polska |
| Kolor | Biały, Czarny |
| Materiał | Metal |
| Wymiary | wys. max 250cm, śr. klosza 15cm |
| Rodzaj żarówki | 4x 60W E27 |
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Żarówka | Nie |
| Alternatywne źródło światła | 4x 10W LED E27 |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.