Opis
Rodzina lamp PORTOFINO
Zakres cen: od 699,00 zł do 1599,00 zł
Piękne proste linie PORTOFINO, lekka konstrukcja i ciepłe światło dające niesamowity efekt to produkt stworzony specjalnie dla firmy AZzardo przez Oriol Llahona.
Trzy rozmiary powieszone obok siebie będą stanowić piękną kompozycję, ale i pojedynczo bynajmniej nie tracą na niewątpliwym uroku.
Rodzina lamp PORTOFINO
| Producent | Azzardo |
|---|---|
| Dostępność | 7 dni |
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Projekt | Oriol Llahona |
| Kolor | Piaskowy biały i czarny |
| Materiał | Metal |
| Wymiary | PORTOFINO 42- wys. 154cm, wys. podsufitki 5,5cm, śr. klosza 40cm, szer. modułu led ok 27,2cm |
| Rodzaj żarówki | zintegrowany led o mocy 23W, 29W lub 39W w zalezności od rozmiaru |
| Barwa światła | Ciepłobiała 3000K |
| Lumeny | kolejno 1264lm, 1706lm, 2132lm w zalezności od rozmiaru |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |
| Ściemnianie | 3 stopniowe ściemnianie |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.