Informacje dodatkowe
| Producent | Eglo |
|---|---|
| Wyprodukowano w | Austria |
| Dostępność | 14 dni |
| Kolor | Miedziany, Chrom |
| Kształt | Kula |
| Materiał | Stal, szkło |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymiary | wys.150cm,śr.58,5cm |
| Rodzaj żarówki | 5x 60W E27 |
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Żarówka | Nie |
| Alternatywne źródło światła | 5x6W LED E27 B45 |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |



















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.