Informacje dodatkowe
| Producent | Grok |
|---|---|
| Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Dostępność | 6-8 tyg |
| Klasa energetyczna | A++ A |
| Kolor | Ciemny szary, Szary antracyt |
| Kształt | Podłużny |
| Materiał | Filc, stal, tworzywo PMMA |
| Moc światła | 3631lm lub 4002lm |
| Możliwość ściemniania | 0-10V, DALI, DALI DT8- zmiana barwy światła |
| Wymiary | szer. 120,4cm x 66,9cm, wys. 40-250cm, śr. podsufitki 12,5cm |
| Rodzaj żarówki | 49W LED |
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Żarówka | Tak |
| Barwa światła | 2700K , Sterowanie barwą światła od 2700-6500K |
| Cechy dodatkowe | opcja ze sterowaniem barwą światła w zakresie 2700K-6500K |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |



















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.