Opis
SOLLI COCOON w wersji 2.0 od Wever & Ducré
Obie wersje SOLLI COCOON w wersji marmurowy szary
Jest możliwość zakupu również wiszących elementów filcowych bez źródła światła- dostępne w 3 kolorach.
Prosimy o kontakt z naszym biurem

Zakres cen: od 1951,00 zł do 1983,00 zł
Okrągła sufitowa lampa wisząca SOLLI COCOON Wever & Ducré wykonana z ręcznie dmuchanego szkła. Lampa w dwóch formach zintegrowana z elementem akustycznym wykonanym z wysokiej jakości filcu PET o właściwościach pochłaniających dźwięk. W 100% nadająca się do recyklingu powierzchnia filcowa w trzech kolorach do wyboru
Jest możliwość zakupu również wiszących elementów filcowych bez źródła światła- dostępne w 3 kolorach.
Prosimy o kontakt z naszym biurem

| Producent | Wever & Ducré |
|---|---|
| Wyprodukowano w | Belgia |
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Wymiary | wys. max 250cm, dł. elementu filcowego 58cm, śr. 22cm |
| Kolor | Wapienny, Marmurowy szary, Oksydowana czerwień |
| Materiał | Aluminium, filc PET, ręcznie dmuchany klosz szklany |
| Rodzaj żarówki | 9W LED |
| Żarówka | Tak |
| Moc światła | 290- 310 lm w zależności od barwy światła |
| Barwa światła | 2700K, 3000K |
| Możliwość ściemniania | Tak-phase cut |
| Doszczelnienie | IP20 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.