Informacje dodatkowe
| Producent | Orlicki Design |
|---|---|
| Typ lampy | Lampa sufitowa |
| Dostępność | 14 dni |
| Rozmiar | M -59cm, L-79cm |
| Kolor | Chrom |
| Kształt | Koło |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj żarówki | 4 lub 6 x max 12W LED E27 |
| Żarówka | Nie |
| Alternatywne źródło światła | 4 lub 6 x max 8W LED E27 |




























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.