ZESTAW I szyna+zasilanie końcowe+zaślepka AZzardo

129,00 337,00 

Komplet składający się z szyny o długości 1m , 1,5m , 2 lub 3 metrów z zasilaniem końcowym i zaślepką firmy AZzardo w dwóch kolorach do wyboru stanowi idealną propozycję do salonów, pokoi młodzieżowych czy gabinetów. Wystarczy dobrać odpowiednią do tego lampę i system oświetlenia gotowy.

Więcej o szynoprzewodach znajdziesz na naszym kanale YT LUMINIS OŚWIETLENIE

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń
SKU: AZ2991,AZ2987 Kategoria:

Opis

Trzyfazowa szyna do systemowego oświetlenia szynowego polskiej firmy AZzardo z dołączonym modułem zasilania to niezwykle proste, szybkie i estetyczne rozwiązanie.

Systemowe oświetlenie szynowe to jest pakiet źródeł światła oraz wyposażenia. Montowane są na specjalnie przystosowanych listwach. Takie rozwiązanie sprawia, że w naturalny sposób źródło światła zdoła być przemieszczane w każde położenie. I to wszystko absolutnie bez potrzeby modernizowania sieci elektrycznej. Możesz doskonalić i kreować oświetlenie salonu czy kuchni lub szybko dopasować je do sytuacji.

Możliwości systemu szynowego 3F i 1F

W systemie jednofazowym pojedynczym przyciskiem uruchomisz wszystkie lampy zamontowane na prowadnicy. System trójfazowy pozwala na swobodę dzięki trzem oddzielnym obwodom. Układ przystosowany jest pod podwójny przełącznik. Poprzez naciśnięcie uruchomi jedynie wybrane żarówki w obrębie tej samej prowadnicy. Elastyczność układu szynowego odnajdzie się również w budynkach komercyjnych, handlowych, obszernych pokojach nowoczesnych hoteli, ciekawych restauracjach, cukierniach, minimalistycznych klubach czy pubach. Systemy szynowe rekomendowane są szczególnie klientom wymagającym, którzy cenią czystość formy, ergonomię i oszczędność czasu.

MONTAŻ

System oświetlenia szynowego AZzardo składa się z elementów zasilających, złączek prostych oraz kątowych i z prostych szyn. Do wyboru mamy szyny o długości 1m, 1,5m i 2 m. W omawianej wersji szyna, o każdej z proponowanych długości, wyposażona jest w moduł zasilania końcowego i zaślepkę. Dzięki takiemu rozwiązaniu można wykorzystać istniejącą instalację elektryczną przygotowaną dla innego typu oświetlenia. Często bowiem takie przyłącze umieszczono wcześniej na obrzeżach przestrzeni właśnie adaptowanej przez oświetlenie systemem szynowym. Wspomniana zaślepka posłuży do zamknięcia końcówki szyny. Całość jawić się będzie jako graficzny znak w postaci wyrazistej linii. Białej lub czarnej wybór należy do Państwa.

Do szyn danego wytwórcy pasują zwykle lampy produkowane właśnie przez niego. Na szczęście projektanci firmy AZzardo zadbali, aby w kolekcji lamp do szynoprzewodów znalazły się zróżnicowane propozycje. W naszym sklepie oferujemy pewną ilość lamp przystosowanych do tego systemu.

Nie zachodzi obawa co do jakości marki Azzardo. W tym przypadku zawsze kupujesz wyrób trwały, niezawodny i wykonany z najwyższej kondycji półproduktów. Decyzja o tym nabytku przyczyni się do tego, że kupisz sobie wiele lat spokoju zarówno w urozmaicaniu aranżacji wnętrza, jak i z uwagi na wysoką techniczną jakość produktów.

Gdzie wyprowadzić prąd do szynoprzwodu?

Informacje dodatkowe

Waga 2 kg
Producent

Azzardo

Dostępność

7 dni

Kolor

Biały, Czarny

Kształt

Podłużny

Materiał

Metal

Długość szyny

1 metr, 1,5 metra, 2 metry, 3 metry

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.