Informacje dodatkowe
| Producent | Linea Light |
|---|---|
| Typ lampy | Lampa sufitowa |
| Wyprodukowano w | Włochy |
| Dostępność | 4 tyg |
| Kierunek stylu | Nowoczesny |
| Kolor | Biały, Czarny |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Aluminium, tworzywo |
| Moc światła | 1764- 3525lm |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymiary | wys.6,5cm |
| Średnica | 31,4cm, 41,4cm, 50,7cm |
| Rodzaj żarówki | w zależności od średnicy :1x17W topLED, 27W topLED lub 41W topLED |
| Barwa światła | Ciepłobiała 3000K |
| Żarówka | Tak |
| Cechy dodatkowe | CRI 80 |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |






















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.