Opis
Lampa Vertigo to jedna z piękniejszych designerskich lamp.
Wersję ze zintegrowanym źródłem światła Petite Friture znajdziesz tutaj
Zakres cen: od 3636,00 zł do 4826,00 zł
Do rodziny lamp VERTIGO dołącza mniejsza siostra w rozmiarze 110cm w klasycznych kolorach bieli i czerni
oraz nowy kolor
w średnicach 140 i 200cm- BRĄZ,
a jak wiadomo…”dziewczyny lubią brąz ” 😉
Wersję ze zintegrowanym źródłem światła Petite Friture znajdziesz tutaj
| Producent | Petite Friture |
|---|---|
| Wyprodukowano w | Francja |
| Dostępność | 6-8 tyg |
| Doszczelnienie | IP20 |
| Rozmiar | Średnica 110cm, Średnica 140cm, Średnica 200cm |
| Kolor | Biały, Czarny, Miedziany, Kobaltowy, Beetle, Brązowy |
| Kształt | Koło |
| Materiał | Stal, tworzywo, włókno szklane |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Posiada ściemniacz | Nie |
| Projekt | Constance Guisset |
| Rodzaj żarówki | 1x75W E27 |
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Żarówka | Nie |
| Alternatywne źródło światła | 1x 12W LED E27 |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |
| Wymiary | wys.15cm, śr. 110 lub 40cm lub wys.17cm, śr. 200cm, dł. kabla w oplocie 300cm |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.