Opis
Lampa wisząca YOKO to ultranowoczesny i minimalistyczny design.
Oprawa idealna nad wyspę kuchenną, nad stół jadalny czy do gabinetu będzie stanowić o wysmakowanym guście jego posiadacza.
Zobacz pozostałe produkty od Ideal Lux
683,00 zł
YOKO- Rozeta, ramka i wspornik kabla z metalu lakierowanego na biały lub czarny mat. Klosz z opalowego poliwęglanu. Przezroczysty kabel pcv. Do tego minimalistyczny design i świetnie prezentująca się lampa np w gabinecie gotowa. Przepis na sukces!
Lampa wisząca YOKO to ultranowoczesny i minimalistyczny design.
Oprawa idealna nad wyspę kuchenną, nad stół jadalny czy do gabinetu będzie stanowić o wysmakowanym guście jego posiadacza.
Zobacz pozostałe produkty od Ideal Lux
| Producent | Ideal Lux |
|---|---|
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Wyprodukowano w | Włochy |
| Dostępność | 4 tyg |
| Doszczelnienie | IP20 |
| Kierunek stylu | Nowoczesny |
| Kolor | Biały, Czarny |
| Materiał | Metal, poliwęglan |
| Rodzaj żarówki | 16W LED 1450lm |
| Żarówka | Tak |
| Barwa światła | Ciepłobiała 3000K |
| Wymiary | szer. 146cm, wys. 27-212cm |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.