Informacje dodatkowe
| Producent | Liralighting |
|---|---|
| Typ lampy | Lampa techniczna |
| Wyprodukowano w | Polska |
| Dostępność | 6-8 tyg |
| Doszczelnienie | IP20 |
| Wersja montażu | Szynoprzewód 230V |
| Kolor | Biały, Czarny |
| Barwa światła | Ciepła 2700K, Ciepłobiała 3000K, Neutralna 4000K |
| Wymiary | zgodnie z rysunkiem technicznym w galerii produktu |
| Rodzaj żarówki | 6W LED |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Materiał | Aluminium |
| Moc światła | 607lm-658lm w zależności od barwy światła |
| Żywotność | 100 000h |
| Żarówka | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw | CRI>90 |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |





















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.