Informacje dodatkowe
| Producent | Grok |
|---|---|
| Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Dostępność | 6-8 tyg |
| Doszczelnienie | IP20 |
| Klasa energetyczna | A++ A |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Aluminium, tworzywo PMMA |
| Moc światła | 428lm |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Wymiary | dł. 60cm, śr.1,6cm, max wychylenie 36cm |
| Projekt | Nahtrang Disseny |
| Rodzaj żarówki | 11,5W LED |
| Typ lampy | Kinkiet |
| Żarówka | Tak |
| Barwa światła | 3000K |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |




















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.