ATOM LOW VOLTAGE 52 Leds C4 reflektor do szyn magnetycznych
Zakres cen: od 921,00 zł do 974,00 zł
Reflektor ATOM LOW VOLTAGE 52 od Leds C4 umożliwia oświetlenie wtopione w przestrzeń dzięki małym wymiarom i szerokiej wersji zarówno kolorystycznej jak zastosowaniu ściemniania Dali bądź Casambi.
W ofercie dostępne większe moce oraz inny kąt rozsyłu światła- prosimy o kontakt z biurem.
Euverify Information
Informacje dodatkowe
| Producent | Leds C4 |
|---|---|
| Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Dostępność | 4 tyg |
| Doszczelnienie | IP20 |
| Klasa energetyczna | LED A++ |
| Kolor | Biały, Czarny, Nikiel satynowany, Matowe złoto |
| Materiał | Aluminium |
| Moc światła | 428 lm |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymiary | wys.14,9cm, śr. 5,2cm, szer. mocowania 16,7cm |
| Rodzaj żarówki | 8,2W LED 48V |
| Typ lampy | Lampa techniczna |
| Żarówka | Tak |
| Cechy dodatkowe | kąt padania światła 8 stopni |
| Barwa światła | Ciepła 2700K, Ciepłobiała 3000K |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Może spodoba się również…
-


ATOM LOW VOLTAGE 52 Dali/Casambi Leds C4 reflektor do szyn magnetycznych
Zakres cen: od 1107,00 zł do 2498,00 złWybierz opcje Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -


ATOM LOW VOLTAGE 30 Leds C4 reflektor do szyn magnetycznych
876,00 złWybierz opcje Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -


ATOM LOW VOLTAGE 30 Dali/Casambi Leds C4 reflektor do szyn magnetycznych
Zakres cen: od 1094,00 zł do 2182,00 złWybierz opcje Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.