Tel. +48 509 769 695, +48 12 396 43 02              sklep@luminis.pl              Lampy Kraków
0

Brak produktów w koszyku

Suma: 0,00 zł

Ekskluzywne lampy

Ekskluzywne lampy oferowane przez sklep luminis.pl to propozycja dla osób ceniących sobie luksus i wygodę.

Ich nowoczesność polega na realizacji potrzeb nie tylko praktycznych, ale również estetycznych każdego klienta. To właśnie klient jest najważniejszy i to dla jego wygody zaprojektowano ekskluzywne lampy idealne do salonu, kuchni czy sypialni. W ofercie znajdują się lampy wiszące i stojące, ale również kinkiety i plafony, lampy ogrodowe i lampki nocne.

Na szczególną uwagę zasługuje niezwykle oryginalna, wisząca włoska lampa LUCENTE VITA, która została stworzona w 2011 roku przez cenionego na świecie projektanta, Briana Rasmussena. Idealnie nadaje się jako dopełnienie wnętrza sypialni, restauracji czy ekskluzywnego butiku. Inną propozycją naszego sklepu są lampy stołowe, które dzięki swojemu oryginalnemu kształtowi i prostocie kolorów pasują do ekskluzywnych wnętrz klasycznych oraz nowoczesnych i stylizowanych. Lampki stołowe nadają się zarówno do oświetlenia biurka, jak i do postawienia na szafce nocnej, ponieważ niektóre z nich posiadają ściemniacze dotykowe. Występują w różnych kształtach i rozmiarach, a istnienie kilku modeli umożliwia dobranie całego kompletu.

Ekskluzywne lampy są synonimem nowoczesności z nutką retro przejawiającą się w szczegółach i dzięki temu są odpowiednie dla każdego klienta, zwłaszcza tego wymagającego.