Informacje dodatkowe
| Producent | Azzardo |
|---|---|
| Dostępność | 72h |
| Kierunek stylu | Design |
| Kolor | Biały błyszczący, Czarny błyszczący, Oliwkowy, Bursztynowy |
| Kształt | Stożek |
| Materiał | Metal,szkło |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymiary | wys. 165cm, śr.13cm, wys.klosza 22cm |
| Rodzaj żarówki | 1x40W E14 |
| Typ lampy | Lampa podłogowa |
| Alternatywne źródło światła | 1x6W LED E14 |
| Żarówka | Nie |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |

























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.