JUPITER AZzardo kinkiet NOWOŚĆ
1499,00 zł
Kinkiet JUPITER przypominający powierzchnię obcej planety, otoczony ciepłobiałym światłem sprawia nieziemskie 😉 wrażenie.
Niejednolita struktura kamienia w zielonkawym kolorze sprawia,że wydaje się wręcz wypukła.
Każdy egzemplarz jest unikatowy!
Euverify Information
Produkt dostępny na zamówienie
Informacje dodatkowe
| Producent | Azzardo |
|---|---|
| Dostępność | 7 dni |
| Typ lampy | Kinkiet |
| Kolor | Czarny, zielony |
| Materiał | Żelazo, acryl, kamień |
| Wymiary | Śr. 60,8cm, gł. 17cm, śr. podstawy 6,5cm, wys. podstawy 14,5cm |
| Rodzaj żarówki | Z przodu 50W LED, z tyłu 5W |
| Barwa światła | Ciepłobiała 3000K |
| Lumeny | 5406 lm |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.