Tel. +48 12 341 73 09,   salon@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie
0

Brak produktów w koszyku

Suma: 0,00 zł

LISTWA WIFI 3AC + 4USB AZzardo SMART

Więcej widoków

LISTWA WIFI 3AC + 4USB AZzardo SMART

Listwa z 3 gniazdami oraz 4 złączami USB to proste w obsłudze urządzenie, które pozwoli Ci z dowolnego miejsca na świecie zarządzać włączaniem i wyłączaniem dopływu prądu do podpiętego do niego sprzętu. Listwa działa z mobilną aplikacją AZzardo Smart ( Android, iOS ) na częstotliwości WiFi 2.4 GHz oraz współpracuje z Amazon Alexa / Google Assistant. Posiada funkcje ON/OFF oraz sekwencję umożliwiającą włączanie i wyłączanie urządzenia według dowolnie ustalonego dnia i godziny. Urządzenie posiada 3 wejścia AC oraz 4 złącza USB. AC można włączać i wyłączać osobno, wszystkie porty USB steruje się za pomocą jednego przycisku. Dzięki dodatkowej funkcji pomiaru zużycia energii WiFi Power Strip 3AC+4USB umożliwia monitorowanie zużycia energii poprzez włączanie urządzeń tylko wtedy, kiedy jest to konieczne.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

219,00 zł
LUB

Informacje dodatkowe

Producent Azzardo
Numer katalogowy AZ3477
Termin realizacji w ciągu 72 godzin
Kolor Biały
Materiał Metal, Tworzywo
Napięcie zasilania [V] 110-240V
Wymiary dł. 36cm, szer. 5,8cm, wys. 4,7cm, dł. kabla 150cm

Szczegóły

LISTWA WIFI 3AC + 4USB firmy AZzardo obsługiwana przez aplikacje AZzardoSMART to właściwie klasyczna listwa zasilająca, ale kilka funkcji zmienia ją w demona nowych technologii.Hasło inteligentny dom jest dzisiaj rozpoznawalne przez każdego. Cała rzesza producentów wypuszcza na rynek urządzenia, które i starsze budynki powinny przekształcić w nowoczesne obiekty przyszłości.

LISTWA WIFI 3AC + 4USB firmy AZzardo należy właśnie do takich urządzeń. Funkcje listwy w połączeniu z aplikacją pozwalają sterować urządzeniami elektrycznymi właściwie z dowolnego miejsca na Ziemi. Wystarczy dostęp do internetu.

Narzędzie z podzespołem WiFi komunikuje się przez internet z mobilną aplikacją AzzardoSmart, zainstalowaną w naszym smartfonie albo tablecie. Aplikacja pozwoli na nieograniczone nawigowanie urządzeniami w każdym momencie. Można dzięki niej zaprogramować określone daty i czas uruchomienia urządzenia. Monitorować zużycie energii przez konkretne urządzenie i dostosować czas jego pracy. Przy użyciu aplikacji można poszczególne gniazdka łączyć w grupy i sterować nimi jednocześnie. Producent firma AZzardo zainstalował w listwie 4 gniazda USB, ale można nimi sterować tylko w grupie.

Niewielką listwę o wymiarach 36 cm długości, 5,6 cm szerokość i 4,7 cm wysokości można łatwo ukryć. Dzięki zdalnemu sterowaniu nie musimy mieć do niej łatwego dostępu, ale nawet widoczna, dzięki uniwersalnej bieli odbudowy dobrze wkomponuje się w każde wnętrze. Niestety rząd szczelności urządzenia wynoszący IP20 uniemożliwia stałe wykorzystanie LISTWY WIFI 3AC w miejscach o podwyższonej wilgotności. Sprzęt nie jest też zabezpieczany przed kurzem czy lżejszymi, mniejszymi częściami. Pozostaje dlatego zrezygnować z wykorzystywania listwy w łaźniach, warsztacikach itp., nawet jeżeli z powodów praktycznych LISTWA WIFI 3AC przydałby by się nam w takim wnętrzu.

Marka AZzardo produkuje wszystkie swoje wyroby przy wykorzystaniu najwartościowszych materiałów i kreuje ponadprzeciętnie trwałe oraz skuteczne urządzenia. Kiedy nabywasz ich wyrób, gwarantujesz sobie wiele lat przyjemności z niezawodności produktu.

Recenzje klientów

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: LISTWA WIFI 3AC + 4USB AZzardo SMART

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.