Informacje dodatkowe
| Producent | Domeno Led |
|---|---|
| Typ lampy | Lampa wisząca do szyny magnetycznej |
| Wyprodukowano w | Chiny |
| Dostępność | 2-5 dni |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Mała- 26cm x 22cm x 20,9cm |
| Rozmiar | Mała, Duża |
| Materiał | Aluminium,polipropylen |
| Rodzaj żarówki | 5W LED lub 7W LED w zalezności od wybranego rozmiaru |
| Żarówka | TAK |
| Barwa światła | Ciepłobiała 3000K, Neutralna 4000K |
| Strumień światła | 520 lm lub 728lm w zależności od rozmiaru |
| Napięcie | DC 48V |
| Doszczelnienie | IP20 |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |
















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.