ZESTAW szyny+łącznik flex+zasilanie +zaślepka AZzardo

291,00 699,00 

Komplet składający się z dwóch szyn o długości 1m , 1,5m lub 2 metrów z możliwością podpięcia zasilania na jednym z końców firmy AZzardo w dwóch kolorach do wyboru stanowi idealną propozycję do salonów, pokoi młodzieżowych czy gabinetów. Dzięki łącznikowi typu flex można go dowolnie wygiąć by zaaranżować swoją linię. Wystarczy dobrać odpowiednią do tego lampę i system oświetlenia gotowy. Szyny można ciąć w dowolnym miejscu co pozwala na dopasowanie długości.

Jeśli szukasz innej konfiguracji prosimy o kontakt- wyliczymy wszystko za Ciebie 🙂

 

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń
SKU: AZ2974+AZ4281+AZ2991 Kategoria:

Opis

Trzyfazowa szyna do systemowego oświetlenia szynowego polskiej firmy AZzardo z dołączonym modułem zasilania typu flex to niezwykle proste, szybkie i estetyczne rozwiązanie.

Co zawiera system oświetlenia szynowego?

Systemowe oświetlenie szynowe jest to pakiet źródeł światła oraz wyposażenia. Montowane są na specjalnie przystosowanych listwach. Takie rozwiązanie sprawia, że w naturalny sposób źródło światła zdoła być przemieszczane w każde położenie. I to wszystko absolutnie bez potrzeby modernizowania sieci elektrycznej. Możesz doskonalić i kreować oświetlenie salonu czy kuchni lub szybko dopasować je do sytuacji.

W systemie jednofazowym pojedynczym przyciskiem uruchomisz wszystkie lampy zamontowane na prowadnicy. System trójfazowy pozwala na swobodę dzięki trzem oddzielnym obwodom. Układ przystosowany jest pod podwójny przełącznik. Poprzez naciśnięcie uruchomi jedynie wybrane żarówki w obrębie tej samej prowadnicy. Elastyczność układu szynowego odnajdzie się również w budynkach komercyjnych, handlowych, obszernych pokojach nowoczesnych hoteli, ciekawych restauracjach, cukierniach, minimalistycznych klubach czy pubach. Systemy szynowe rekomendowane są szczególnie klientom wymagającym, którzy cenią czystość formy, ergonomię i oszczędność czasu.

Jakie długości szyn?

System oświetlenia szynowego AZzardo składa się z elementów zasilających, złączek prostych oraz kątowych i z prostych szyn. Do wyboru mamy szyny o długości 1m, 1,5m i 2 m oraz 3m. W omawianej wersji szyna, o każdej z proponowanych długości, wyposażona jest w moduł zasilania końcowego, łącznik typu flex i zaślepkę. Dzięki takiemu rozwiązaniu można wykorzystać istniejącą instalację elektryczną przygotowaną dla innego typu oświetlenia. Często bowiem takie przyłącze umieszczono wcześniej na obrzeżach przestrzeni właśnie adaptowanej przez oświetlenie systemem szynowym. Wspomniana zaślepka posłuży do zamknięcia końcówki szyny. Biała lub czarna wersja w zasadzie dowolnie wygiętego szynoprzewodu pozwala dostosować system do zapotrzebowania naszego wnętrza.

Jakie lampy do szynoprzewodów AZzardo?

Do szyn danego wytwórcy pasują zwykle lampy produkowane właśnie przez niego. Na szczęście projektanci firmy AZzardo zadbali, aby w kolekcji lamp do szynoprzewodów znalazły się zróżnicowane propozycje. W naszym sklepie oferujemy pewną ilość lamp przystosowanych do tego systemu.

Nie zachodzi obawa co do jakości marki Azzardo. W tym przypadku zawsze kupujesz wyrób trwały, niezawodny i wykonany z najwyższej kondycji półproduktów. Decyzja o tym nabytku przyczyni się do tego, że kupisz sobie wiele lat spokoju zarówno w urozmaicaniu aranżacji wnętrza, jak i z uwagi na wysoką techniczną jakość produktów.

Zapraszamy na minutę z oświetleniem

Informacje dodatkowe

Dostępność

7 dni

Kolor

Biały, Czarny

Kształt

Podłużny

Materiał

Metal, tworzywo

Długość szyny

2×1 metr, 2×1,5 metra, 2×2 metry, 2×3 metry

Producent

Azzardo

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Może spodoba się również…

 • EREBUS 21 TRACK AZzardo lampa do szynoprzewodu

  130,00 144,00 
  Wybierz opcje
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń
 • GULIA TRACK AZzardo lampa do szynoprzewodu

  189,00 199,00 
  Wybierz opcje
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń
 • JERRY TRACK AZzardo lampa do szynoprzewodu

  199,00 
  Wybierz opcje
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń
 • BROSS ARM TRACK AZzardo lampa do szynoprzewodu

  165,00 
  Wybierz opcje
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń
 • EXO TRACK AZzardo lampa do szynoprzewodu 3 fazowego

  89,00 
  Wybierz opcje
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń
 • EREBUS 14 TRACK AZzardo lampa do szynoprzewodu

  115,00 120,00 
  Wybierz opcje
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń