ZESTAW DŁUGI szyny+łącznik prosty+zasilanie+zaślepka AZzardo

257,00 665,00 

Komplet składający się z dwóch szyn  o długości 1m , 1,5m,  2 czy 3 (metrów( lub mixu)  połączonych łącznikiem z możliwością podpięcia zasilania na końcu szynoprzewodu.Do tego zaślepka firmy AZzardo w dwóch kolorach do wyboru stanowi idealną propozycję do salonów, pokoi młodzieżowych czy gabinetów. Wystarczy dobrać odpowiednią do tego lampę i system oświetlenia gotowy. Szyny można ciąć w dowolnym miejscu co pozwala na dopasowanie długości.

Jeśli szukasz innej konfiguracji prosimy o kontakt- wyliczymy wszystko za Ciebie.

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń
SKU: AZ2991+AZ2982+AZ2974 Kategoria:

Opis

Trzyfazowa szyna do systemowego oświetlenia szynowego polskiej firmy AZzardo z dołączonym modułem zasilania to niezwykle proste, szybkie i estetyczne rozwiązanie.

Systemowe oświetlenie szynowe

To pakiet źródeł światła oraz wyposażenia. Montowane są na specjalnie przystosowanych listwach. Takie rozwiązanie sprawia, że w naturalny sposób źródło światła zdoła być przemieszczane w każde położenie. I to wszystko absolutnie bez potrzeby modernizowania sieci elektrycznej. Możesz doskonalić i kreować oświetlenie salonu czy kuchni lub szybko dopasować je do sytuacji.

1F czy  3F. Jaka to różnica?

W systemie jednofazowym pojedynczym przyciskiem uruchomisz wszystkie lampy zamontowane na prowadnicy. System trójfazowy pozwala na swobodę dzięki trzem oddzielnym obwodom. Układ przystosowany jest pod podwójny przełącznik. Poprzez naciśnięcie uruchomi jedynie wybrane żarówki w obrębie tej samej prowadnicy. Elastyczność układu szynowego odnajdzie się również w budynkach komercyjnych, handlowych, obszernych pokojach nowoczesnych hoteli, ciekawych restauracjach, cukierniach, minimalistycznych klubach czy pubach. Systemy szynowe rekomendowane są szczególnie klientom wymagającym, którzy cenią czystość formy, ergonomię i oszczędność czasu.

Elementy systemu

System oświetlenia szynowego AZzardo składa się z elementów zasilających, złączek prostych oraz kątowych i z prostych szyn. Do wyboru mamy szyny o długości 1m, 1,5m i 2 m oraz 3m. W omawianej wersji szyna, o każdej z proponowanych długości, wyposażona jest w moduł zasilania końcowego i zaślepkę oraz łącnzik prosty dający nam możliwość wydłużenia szyny powyżej 3 metrów. W związku z tym,że szyny można ciąć w dowolnym miejscu i łączyć je ze sobą pozwala to na przygotowanie precyzyjnej długści.  Całość jawić się będzie jako graficzny znak w postaci wyrazistej linii białej lub czarnej- wybór należy do Państwa.

Do szyn danego wytwórcy pasują zwykle lampy produkowane właśnie przez niego. Na szczęście projektanci firmy AZzardo zadbali, aby w kolekcji lamp do szynoprzewodów znalazły się zróżnicowane propozycje. W naszym sklepie oferujemy pewną ilość lamp przystosowanych do tego systemu.

Nie zachodzi obawa co do jakości marki Azzardo. W tym przypadku zawsze kupujesz wyrób trwały, niezawodny i wykonany z najwyższej kondycji półproduktów. Decyzja o tym nabytku przyczyni się do tego, że kupisz sobie wiele lat spokoju zarówno w urozmaicaniu aranżacji wnętrza, jak i z uwagi na wysoką techniczną jakość produktów.

Szukasz więcej informacji o szynoprzewodach zapraszamy na nasz kanał LUMINIS OŚWIETLENIE

Informacje dodatkowe

Dostępność

7 dni

Kolor

Biały, Czarny

Kształt

Podłużny

Materiał

Metal, tworzywo

Producent

Azzardo

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Może spodoba się również…

 • BROSS ARM TRACK AZzardo lampa do szynoprzewodu

  165,00 
  Wybierz opcje
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń
 • GULIA TRACK AZzardo lampa do szynoprzewodu

  189,00 199,00 
  Wybierz opcje
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń
 • EXO TRACK AZzardo lampa do szynoprzewodu 3 fazowego

  89,00 
  Wybierz opcje
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń
 • EREBUS 21 TRACK AZzardo lampa do szynoprzewodu

  130,00 144,00 
  Wybierz opcje
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń
 • EREBUS 14 TRACK AZzardo lampa do szynoprzewodu

  115,00 120,00 
  Wybierz opcje
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń
 • JERRY TRACK AZzardo lampa do szynoprzewodu

  199,00 
  Wybierz opcje
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń