Opis
ECHO to okrągły profil aluminiowy ze zintegrowanym mlecznym dyfuzorem świecącym do wewnątrz w 9 różnych rozmiarach- od 40-120cm średnicy.
Zakres cen: od 1082,00 zł do 2398,00 zł
Standardowo w kolorze czarnym lub białym. Na zamówienie kolor czerwony, złoty lub szary w tym celu prosimy o kontakt z naszym biurem.
ECHO to okrągły profil aluminiowy ze zintegrowanym mlecznym dyfuzorem świecącym do wewnątrz w 9 różnych rozmiarach- od 40-120cm średnicy.
| Producent | Ramko |
|---|---|
| Wyprodukowano w | Polska |
| Dostępność | 3 tyg |
| Doszczelnienie | IP20 |
| Kolor | Biały, Czarny |
| Kształt | Koło |
| Materiał | Aluminium |
| Moc światła | od 1120-3000lm w zależności od rozmiaru lampy |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Posiada ściemniacz | Nie |
| Rodzaj żarówki | 25W, 35W lub 45W LED w zależności od rozmiaru lampy |
| Typ lampy | Kinkiet |
| Żarówka | Tak |
| Barwa światła | 3000K |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |
| Średnica | 40cm, 50cm, 60cm, 70cm, 80cm, 90cm, 100cm, 110cm, 120cm |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.