Opis
Zakres cen: od 2670,00 zł do 2908,00 zł
| Producent | Evi Style |
|---|---|
| Wyprodukowano w | Włochy |
| Dostępność | 6-8 tyg |
| Kierunek stylu | Design |
| Kolor | Biały, Szaro-chromowany, Złoty |
| Materiał | Metal, szkło, tkanina |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymiary | wys. 50cm, śr. podstawy 17cm, śr. i wys. abażura 20cm |
| Projekt | Romani Saccani Architetti Associati |
| Rodzaj żarówki | 1 x max 42W E14 |
| Typ lampy | Lampa stołowa |
| Alternatywne źródło światła | 1x 7W LED E14 |
| Żarówka | Nie |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.



















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.