GADORA SO Evi Style lampa wisząca
Zakres cen: od 2596,00 zł do 15560,00 zł
GADORA łączy w sobie dmuchane szkło „rigadin”, wyrzeźbione w równoległe żebra, z abażurami w wyszukanych kolorach bieli, kości słoniowej, szarego chromu, bordo i złotego drewna tekowego. Każda lampa składa się z kilku szklanych rurek, indywidualnie przymocowanych do sufitu za pomocą elastycznych linek. Wyróżniającą cechą jest brak jednolitej struktury metalu- zawieszenie umożliwia ustawienie lamp na różnych wysokościach i tworzenie kompozycji o nieregularnych kształtach, oferując większą elastyczność w projektowaniu wnętrza. Elegancja wykracza poza luksus, poza kształty i czas.
Euverify Information
Informacje dodatkowe
| Producent | Evi Style |
|---|---|
| Wyprodukowano w | Włochy |
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Dostępność | 6-8 tyg |
| Kierunek stylu | Design |
| Kolor abażuru | Kość słoniowa, Biały, Bordowy, Szaro-srebrny, Złoty brąz |
| Materiał | Metal, szkło, tkanina |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymiary | wys. max 230cm,wys. klosza z abażurem 43cm, śr. i wys. abażura 20cm |
| Projekt | Romani Saccani Architetti Associati |
| Rodzaj żarówki | max 42W E14 |
| Żarówka | Nie |
| Alternatywne źródło światła | 7W LED E14 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Może spodoba się również…
-


GADORA SL Evi Style lampa wisząca
Zakres cen: od 4273,00 zł do 7647,00 złWybierz opcje Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -


GADORA CHIC SL Evi Style lampa wisząca
Zakres cen: od 4643,00 zł do 8610,00 złWybierz opcje Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -


GADORA TE Evi Style lampa podłogowa
Zakres cen: od 1840,00 zł do 9171,00 złWybierz opcje Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -


GADORA CHIC SO Evi Style lampa wisząca
Zakres cen: od 6235,00 zł do 17681,00 złWybierz opcje Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -


GADORA CHIC CO Evi Style lampa stołowa
Zakres cen: od 2670,00 zł do 2908,00 złWybierz opcje Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -


GADORA CHIC TE Evi Style lampa podłogowa
Zakres cen: od 2020,00 zł do 10292,00 złWybierz opcje Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -


GADORA PA Evi Style kinkiet
Zakres cen: od 2216,00 zł do 2496,00 złWybierz opcje Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-36%
GADORA SO3 szaro-srebrna Evi Style lampa wisząca
Promocja! Pierwotna cena wynosiła: 5696,00 zł.3640,00 złAktualna cena wynosi: 3640,00 zł.Dodaj do koszyka -


GADORA CHIC PA Evi Style kinkiet
Zakres cen: od 2395,00 zł do 2782,00 złWybierz opcje Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -


GADORA CO Evi Style lampa stołowa
2480,00 złWybierz opcje Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu









































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.