Informacje dodatkowe
| Producent | Evi Style |
|---|---|
| Wyprodukowano w | Włochy |
| Dostępność | 6-8 tyg |
| Kierunek stylu | Design |
| Kolor abażuru | Kość słoniowa, Biały, Bordowy, Szaro-srebrny, Złoty brąz |
| Materiał | Metal, szkło, tkanina |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymiary | wys. 50cm, śr. podstawy 17cm, śr. i wys. abażura 20cm |
| Projekt | Romani Saccani Architetti Associati |
| Rodzaj żarówki | 1 x max 42W E14 |
| Typ lampy | Lampa stołowa |
| Alternatywne źródło światła | 1x 7W LED E14 |
| Żarówka | Nie |


































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.