Tel. +48 12 341 73 09,   salon@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie
0

Brak produktów w koszyku

Suma: 0,00 zł

Inspiracje i nowości w oświetleniu 03.2019

inapiracje lamp

 

Najczęściej zadajemy sobię pytanie co wybrać? Jakie lampy będą pasować do mojego wnętrza? 
W tym miesiącu wybraliśmy absolutne hity, które często pojawiają się wśród projektów. Te lampy z powodzeniem tworzą niesamowity klimat. Swoim wyglądem nadają charakter danego wnętrza. Poniżej znajdziesz inspiracje lamp wybranych specjalnie dla Ciebie. 


LAMPA WISZĄCA ZEPPELIN
To lampa firmy TAR. Jej produkty to z pewnością nietuzinkowe lampy. Lampa Zeppelin należy do form które zwracaja swoją uwagę we wnętrzu. Zoabacz jak ta organiczna forma podkreśla charakter wnętrza. 

  Lampa wisząca Zeppelin   

 

ARIGATO rodzina lamp 
Chorwacja słynie z pięknych wysepek oraz urokliwych miejscowości. W tym klimacie produkowane są lampy Arigato. Być może nazwa Cię zmyliła ale jakość tej lampy to nieoceniona wartość. Wewnątrz klosza żarówki LED przesłonięte są odpowiednia przesłoną dzięki czemu świeci ona światłem pośrednim. Cała rodzina składa sie nie tylko z lamp wisżąych ale także lampy podłogowej, kinkietu czy lampki biurkowej.
Sprawdź cenę lamp Arigato

arigato kinkiet czarny   arigato lampa wisząca grupa

 

 REA lampa biurkowa

Ta lampa to dzieło sztuki. Prosta ale bardzo elegancka lampa, która pasuje zarówno do gabinetu jak i do sypialni. Kolor czarny nadaje stylowego klimatu, natomiast gdy wybierzemy przeźroczytsą podstawę lampa REA będzie bardziej delikatna. REA jest lampą polskiego producenta KASPA. Jeżeli potrzebujesz pliki 3D napsz do nas :)
Link do lamp REA

Lampa Rea Kaspa  Rea lampa stojąca  

 

EOS rodzina gęsich piór :)

Tak, Gęsie pióra to nie jest żart :) Lampa EOS z firmy Umage, dzięki temu jest lekka, a wnętrze w którym się znajdzie od razu robi się ciekawsze. Gęsie pióra mają bardz dużą zaletę, a mianowicie posiadają powłokę dzięki której łatwo wyczyścimy ją z kurzu. Wystarczy że włączymy suszarkę z zimnym powietrzem i przedmuchamy tą lampę.
Zobacz na poniższe propozycję jak komponuje się we wnętrzu.

Link do produktów

Eos Up kinkiet big duży rozmiar lampy kraków   eos lampa wisząca Umage