Opublikowano

Inspiracje i trendy w oświetleniu 03 2019

Najczęściej zadajemy sobię pytanie co wybrać? Jakie lampy będą pasować do mojego wnętrza? 
W tym miesiącu wybraliśmy absolutne hity, które często pojawiają się wśród projektów. Te lampy z powodzeniem tworzą niesamowity klimat. Swoim wyglądem nadają charakter danego wnętrza. Poniżej znajdziesz inspiracje lamp wybranych specjalnie dla Ciebie. 

LAMPA WISZĄCA ZEPPELIN
To lampa firmy TAR. Jej produkty to z pewnością nietuzinkowe lampy. Lampa Zeppelin należy do form które zwracaja swoją uwagę we wnętrzu. Zoabacz jak ta organiczna forma podkreśla charakter wnętrza. 

ARIGATO rodzina lamp 
Chorwacja słynie z pięknych wysepek oraz urokliwych miejscowości. W tym klimacie produkowane są lampy Arigato. Być może nazwa Cię zmyliła ale jakość tej lampy to nieoceniona wartość. Wewnątrz klosza żarówki LED przesłonięte są odpowiednia przesłoną dzięki czemu świeci ona światłem pośrednim. Cała rodzina składa się nie tylko z lamp wiszących ale także lampy podłogowej, kinkietu czy lampki biurkowej.
Sprawdź cenę lamp Arigato

 REA lampa biurkowa

Ta lampa to dzieło sztuki. Prosta ale bardzo elegancka lampa, która pasuje zarówno do gabinetu jak i do sypialni. Kolor czarny nadaje stylowego klimatu, natomiast gdy wybierzemy przeźroczystą podstawę lampa REA będzie bardziej delikatna. REA jest lampą polskiego producenta KASPA. Jeżeli potrzebujesz pliki 3D napisz do nas 🙂

EOS rodzina gęsich piór 🙂

Tak, Gęsie pióra to nie jest żart 🙂 Lampa EOS z firmy Umage, dzięki temu jest lekka, a wnętrze w którym się znajdzie od razu robi się ciekawsze. Gęsie pióra mają bardz dużą zaletę, a mianowicie posiadają powłokę dzięki której łatwo wyczyścimy ją z kurzu. Wystarczy że włączymy suszarkę z zimnym powietrzem i przedmuchamy tą lampę.
Zobacz na poniższe propozycję jak komponuje się we wnętrzu.

Link do produktów EOS