LUMINIS oświetlenie ma znaczenie. Najlepsze lampy najlepszych projektantów.
0

Brak produktów w koszyku

Suma: 0,00 zł

Lampy Azzardo

Lampy Azzardo to europejska firma, która dzięki swoim lampom i ich kształtom ma zarezerwowane miejsce pośród tych, po które sięgają architekci z całej Polski i nie tylko. To co charakteryzuje ich kolekcje to nowoczesność, odwaga i umiarkowany przepych.

W ofercie lamp Azzardo znajdują się lampy podłogowe, sufitowe, kinkiety i plafony. Na szczególną uwagę zasługuje lampa IZZA, która posiada niezwykły design i klosz przypominający kieliszek wytrawnego wina. Zarówno kinkiet, jak i lampy wiszące, czy podłogowe z firmy Azzardo często tworzą całą rodzinę, dzięki czemu idealnie pasują zarówno do salonu jak i sypialni, gabinetu, czy łazienki i holu. Ogromnym atutem są oryginalne formy oraz dostępność, ponieważ firma Azzardo posiada w Polsce swoje magazyny.

Lampy Azzardo nie tylko dobrze doświetlą Twoje wnętrze, ale również będą piękną dekoracją. Wisząca lampa BRUNO to propozycja dla osób, które cenią sobie elegancję i klasę. Lampa ta, dzięki zastosowaniu trzech żarówek, daje odpowiednio duży strumień światła i idealnie pasuje do każdego salonu, bo przezroczystość przełamuje jej rozmiar.

Synonimem nowoczesności oprócz lamp wiszących jest lampa podłogowa PALP. To wykonana z metalu lampa stojąca, która dzięki swoim pięciu regulowanym ramionom i kloszom, świeci miejscowo i idealnie nadaje się do biblioteczki, sypialni czy salonu. Każde przeglądanie prasy i czytanie książki będzie dużo przyjemniejsze, kiedy będzie dobrze oświetlone. Jest funkcjonalnym dodatkiem, który oprócz swojego przeznaczenia posiada oryginalny wygląd. Firma Azzardo proponuje kilka kolorów tej lampy: biały, czarny i chrom.