Tel. +48 509 769 695, +48 12 396 43 02              sklep@luminis.pl
0

Brak produktów w koszyku

Suma: 0,00 zł

Lampy włoskie

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się lampy włoskie wiszące, stojące (a wśród nich podłogowe, nocne i biurkowe), kinkiety oraz plafony. Kolorystyka utrzymana w klasycznej tonacji kontrastuje z innowacyjnym kształtem lamp. Wyprodukowane przez znaną na całym świecie fabrykę Artemide tworzą unikalną kolekcję i idealnie dopasowują się do nowoczesnych wnętrz zarówno w kuchni, jak i w sypialni. Ich kształt niezwykle oddziałuje na wyobraźnię, przypominając najróżniejsze przedmioty codziennego użytku, czy awangardowe rzeźby. Wbrew pozorom nie utrudnia to utrzymywania ich w czystości, ponieważ nie posiadają wielu zakamarków, w których osadza się kurz.

Te nowoczesne włoskie lampy z pewnością trafią w gust każdego, kto przywiązuje wagę nie tylko do praktyczności przedmiotu, ale również do jego walorów estetycznych. W niektórych włoskich lampach światło skierowane jest do góry, dzięki czemu odbija się ono od sufitu dając rozproszony i łagodny blask, co wpływa na powstanie klimatycznego efektu, idealnego do restauracji, czy sypialni. Przewaga czerni i bieli to propozycja Artemide dla klientów ceniących sobie elegancję i minimalizm oraz preferujących przełamanie klasycznych wnętrz nietuzinkowymi, nowoczesnymi oprawami. Interesującym produktem są lampy włoskie kryształowe oraz te wykonane z materiałów przypominających szkło. Kryształki o różnych kształtach załamują światło w ciekawy sposób tworząc tzw. efekt światłowodów.

Wśród lamp włoskich znajdują się również lampy outdoorowe, idealne do ogrodu, podświetlenia ścieżek oraz innych przestrzeni zewnętrznych. Niewielki rozmiar oraz prosty kształt sprawiają, że można je umieścić w każdym miejscu, bo będą prawie niewidoczne, dając interesujący efekt oświetleniowy. Lampy te zużywają jedynie 20% mocy standardowej żarówki ogrodowej, a także mają długi czas eksploatacji, bo ponad 20lat!

Lampy wiszące

Plafony i reflektory

Kinkiety

Lampy biurkowe

Lampy podłogowe

Oprawy do wbudowania

Lampy techniczne

Lampy zewnętrzne

Oświetlenie led