Opublikowano

Metamorfoza z Milagro i Maciejem Zieniem

Metamorfoza z Milagro

UWAGA! Konkurs! “Metamorfoza z MiLAGROKup Lampę z kolekcji MiLAGRO lub MiLAGRO by Maciej Zień i wygraj metamorfozę wizerunku, wartą 12 000 złotych!
Zainteresowany/a? Dowiedz się więcej…!

Co jest nagrodą główną w naszym konkursie? – metamorfoza wizerunku pod okiem światowej klasy projektanta Macieja Zienia oraz stylisty fryzur Macieja Maniewskiego.!

Co trzeba zrobić, aby ją wygrać?
– Kupić lampę z kolekcji MiLAGRO lub MiLAGRO by Maciej Zień,
– wysłać aktualny paragon na adres: [email protected],
-pod postem konkursowym na Fanpag’u MiLAGRO umieścić zdjęcie, które pokazuje, jak nasza lampa zmieniła wnętrze Waszego mieszkania, domu czy biura.

Jaki jest czas trwania konkursu?
– Na Wasze zgłoszenia czekamy od 23 września do 23 grudnia 2019 r.

Szczegóły akcji?
– W poście konkursowym oraz regulaminie na portalu Facebook https://www.facebook.com/milagrolighting/ Nagrody dodatkowe!
– Jury wybierze także cztery osoby, które otrzymają od nas lampy o wartości do 1000 złotych, z kolekcji MiLAGRO.

Idea Konkursu!
Nasze lampy zmieniają Wasze wnętrza. Dodają im charakteru, a niekiedy są wręcz tą “kropką nad i”, dzięki której z jeszcze większą przyjemnością wypoczywacie w Waszych domach i mieszkaniach. Nie od dziś wiadomo, że dobre światło w pięknej oprawie kojąco wpływa na zmysły i tworzy idealne warunki do pracy i odpoczynku.

Dlatego postanowiliśmy zrobić dla Was coś więcej i podziękować za zaufanie, jakim obdarzyliście naszą markę. Postanowiliśmy odmienić także Wasz wygląd.

Teraz, kupując lampę z kolekcji MiLAGRO lub MiLAGRO by Maciej Zień zyskujecie szansę na wyjątkową metamorfozę pod okiem najlepszych fachowców w Polsce!.
Światowej klasy projektant Maciej Zień specjalnie dla Was wybierze kreację ze swojej kolekcji lub elegancki garnitur od włoskiej marki Occhiello, której współwłaścicielką jest Omenaa Mensah. O piękną fryzurę zadba stylista gwiazd Maciej Maniewski, a metamorfozę zwieńczy makijaż od najlepszych wizażystów. A to wszystko we wnętrzach luksusowego apartamentu w centrum Warszawy!

Patronem medialnym konkursu jest MAGAZIF portal prezentujący ekskluzywne, inspirujące i oryginalne wnętrza.

Zobacz produkty firmy MILAGRO w naszym sklepie