Tel. +48 12 341 73 09,   salon@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie
0

Brak produktów w koszyku

Suma: 0,00 zł

Oświetlenie tarasu – o czym pamiętać?

Na tarasie warto zamontować kinkiety. Ich rozproszone, dyskretne światło stanowi gwarancję kameralnej i romantycznej atmosfery. Zaleca się kupno kinkietów, które kierują światło do góry, dzięki czemu nie będą świecić nam w oczy. Niezwykle interesującym pomysłem jest zamontowanie na schodach lub na posadzce oświetlenia nawierzchniowego – znakomicie sprawdza się ono zwłaszcza na tarasach urządzonych w stylach nowoczesnych (minimalistycznym, skandynawskim).

Osoby, które dbają o ochronę środowiska, z pewnością zdecydują się na lampy solarne. Znajdują one wiele zastosowań – możemy umieścić je na ścianach, w donicach albo w ogrodzie naokoło tarasu. Warto także rozważyć zakup lamp stojących. Do zalet tego rodzaju opraw należy fakt, że możemy zmieniać ich miejsce. Jeśli zatem często eksperymentujemy z aranżacją naszego tarasu, to okażą się strzałem w dziesiątkę. Pamiętajmy jednak, że gdy lampę stojącą pozostawimy na tarasie, to może ją przewrócić wiatr – w tej sytuacji zadbajmy więc o to, aby była odpowiednio przymocowane.

W ofercie firmy Luminis znajdą Państwo wspaniałą latarnię ARCADE 16906. Jest to niezwykle solidna oprawa oświetleniowa, którą umieszczamy na ścianach, słupach albo postumentach. Ponadto nasi klienci chwalą sobie lampę podłogową SLIDE CUBO 40, która pełni także funkcję stolika albo pufy.