Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie
0

Brak produktów w koszyku

Suma: 0,00 zł

Oświetlenie Sklepowe

Dobre oświetlenie sklepowe i jego wpływ na sprzedaż

Oferujemy Państwu różnego rodzaju oświetlenie do sklepu, które pomaga zaprezentować produkty na półkach w atrakcyjny, zachęcający do ich nabycia, sposób. Odpowiednie oświetlenie towaru sklepowego znacząco wpływa na decyzję o jego zakupie. Rozjaśniona ekspozycja przyciąga uwagę klientów i może skłonić do kupna określonego towaru. Już samo oświetlenie wejścia do sklepu powinno być przemyślane, gdyż zbyt chłodne kolory mogą podświadomie zniechęcić klientów, natomiast ciepłe lub neutralne światło - wręcz przeciwnie - wywierać na nich pozytywny wpływ. Ważne jest to, aby światłem stworzyć przyjazną, ciepłą atmosferę i zainspirować klientów do dłuższego przeglądania produktów.

Rodzaje oświetlenia do sklepu

Do oświetlenia pomieszczeń sklepowych najczęściej używane są lampy umieszczane na suficie jako oświetlenie ogólne oraz ekspozycyjne np. w formie reflektorów do szynoprzewodu. Oświetlenie sklepowe ogólne to podstawowe światło odpowiedzialne za jasność w całym pomieszczeniu. Do oświetlenia sklepu idealnie sprawdzą się chociażby lampy symetrycznie rozsyłające światło lub takie do wbudowania, które w większej liczbie pięknie podkreślą pozostałe elementy wystroju wnętrza. Miejscem w sklepie, którego oświetlenie odgrywa szczególnie ważną rolę, jest przymierzalnia. To właśnie w niej najczęściej klient sklepu odzieżowego podejmuje ostateczną decyzję o zakupie. Właściwe oświetlenie towarów wpływa na kolor materiałów oraz podnosi ich atrakcyjność, podkreśla charakter i jakość. Jeśli przed lustrem klient prezentuje się dobrze, nie będzie się dłużej zastanawiał nad zakupem. Innym, niezwykle ważnym miejscem w sklepie jest wystawa. Dobra ekspozycja sklepowa może zachęcić klienta do wejścia w głąb i zapoznania się z pozostałym asortymentem. Lampy wykorzystywane do punktowego oświetlenia pozwalają skierować światło na specjalne oferty czy promocje i zwrócić uwagę przechodniów. Do podświetlenia obiektów wystawowych sprawdzi się na przykład prosty, acz nowoczesny reflektor, który pięknie zaprezentuje produkt. Oświetlenie sklepowe obejmuje także oświetlenie awaryjne, które stosowane jest podczas braku prądu czy usterki oświetlenia podstawowego oraz ewakuacyjne, które musi oświetlać drogę szybkiego i bezpiecznego wyjścia z pomieszczenia w razie awarii.

Lampy do sklepu, które znajdą Państwo w naszej ofercie, pomogą nie tylko sprzedać produkty poprzez ich odpowiednie wyeksponowanie, ale dzięki dobremu oświetleniu klientom będzie łatwiej poruszać się po wnętrzu. Oświetlenie sklepowe powinno wywoływać dobre emocje i pomóc w decyzji o zakupie towaru. Wybierając nasze lampy do sklepu, pokażą Państwo swoje produkty w najlepszym świetle!

 

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 22 wyników

Pokaż 1 - 18 z 22 wyników

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 22 wyników

Pokaż 1 - 18 z 22 wyników