Tel. +48 509 769 695, +48 12 396 43 02              sklep@luminis.pl              Lampy Kraków
0

Brak produktów w koszyku

Suma: 0,00 zł

Lampy designerskie

W ofercie sklepu znajduje się kolekcja lamp designerskich. Co jest w nich designerskie? Połączenie niepowtarzalnego wyglądu z modną kolorystyką i materiałem. Kolejnym atutem tych lamp, jest ich funkcjonalność. Skupiają światło w jednym punkcie, dając odpowiednią jego ilość, ale nie rażą. Charakterystycznymi kolorami tej designerskiej kolekcji są czerń i biel, przełamujące futurystyczne kształty. Lampy niewielkich rozmiarów nadadzą pomieszczeniom elegancji z nutką odwagi. Dzięki swojemu subtelnemu wyglądowi nadają się zarówno do sypialni, jak i do pokoju dziecka. Przezroczysty kabel np. w czarnej lampie tworzy nierealny efekt lampy zawieszonej w powietrzu.Idealna propozycja dla klientów nowoczesnych, którzy nastawieni są na dekorowanie pomieszczeń w nietuzinkowy sposób.

                                                                  

       COSMIC ANGEL by Artemide                                                                    BAOBAB by Sillux                                                                  NORTH by Vibia

Dla twórczych klientów, chcących wnieść cząstkę siebie w swoje wnętrze proponujemy designerskie lampy wiszące, plafony, kinkiety, oczka halogenowe, które można pomalować na dowolny kolor. Oprócz tego, wychylenie halogenu w takich oczkach umożliwia nakierowanie go na każde miejsce wymagające oświetlenia.

Ciekawym pomysłem jest podświetlenie zdjęć, obrazów czy luster powieszonych na ścianie w holu lub salonie. Prosta koncepcja i spokojna forma sprawiają, że lampy designerskie są bardzo uniwersalne i idealne do każdego domu lub budynku użyteczności publicznej ( hotelu, restauracji, biura). Lampy stołowe to kolejna interesująca propozycja kolekcji. Mała lampka wbrew pozorom daje odpowiednią ilość światła umożliwiając na przykład pracę w gabinecie. W ofercie znajdą Państwo również designerskie lampy do salonu i dla dzieci.

Oprócz wymienionych już lamp, są lampy outdoorowe, które dzięki swoim rozmiarom uzupełniają nowoczesne otoczenie domu, przy jednoczesnym oszczędnym oświetlaniu.
Odwaga i minimalizm to hasła przewodnie tej kolekcji lamp designerskich.